Meklēt

Video

05.09.2016 17:19

Saldējuma Kārums un Pols ražošana

Ieskaties, kā Food Union ražotnē no Latvijas piena produktiem top jaunais Kārums biezpiena sieriņa saldējums un tautā mīlētais saldējums Pols.

27.10.2015 15:58

Notikušas pirmās rudens brīvlaika aktivitātes Bērnu slimnīcā

Lai iepriecinātu bērnus, kuri rudens brīvlaikā atrodas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā (BKUS), Dakteru Klaunu komanda kopīgi ar BKUS un piena produktu zīmolu bērniem Rasēns šodien novadīja fizisko aktivitāšu pasākumu “Brīvlaika prieki slimnīcā”. Kopumā katrs trešais no BKUS mazajiem pacientiem  piedalījās aktivitātēs un saņēma veselīgas un gardas balvas no Rasēna – piena dzērienus un jaunos jogurtus bērniem.

Lejupielādēt video (.mp4)
20.10.2015 11:06

Dakteri Klauni viesojas Food Union

Turpinoties labdarības akcijai “Smiekli ārstē”, kuras laikā tiek vākti līdzekļi klaunu terapijas projektam “Dr.Klauns”, dakteri klauni apmeklēja vienu no projekta atbalstītājiem, Latvijas vadošo piena pārstrādes uzņēmumu Food Union, lai atnestu smieklus un priekus Food Union darbiniekiem, kā arī uzzinātu kā top piena dzēriens “Rasēns”. 

Lejupielādēt video (.mp4)
17.09.2015 16:51

Dakteris Klauns. Smiekli ārstē!

No 16. septembra līdz 31. oktobrim norisinās akcija „Smiekli ārstē!”, kuras laikā tiek vākti līdzekļi medicīniskās klaunādes projektam „Dr.Klauns”. Kampaņas mērķis ir uzlabot Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) Rīgā un reģionālo slimnīcu mazo pacientu atveseļošanos procesu, tos ikdienā iepriecinot un uzmundrinot. Akcijas īstenošanā piedalās arī Latvijā populāri cilvēki, kuri aicina ikvienu iedzīvotāju palīdzēt padarīt patīkamāku bērnu ārstēšanās laiku.

Lejupielādēt video (.mp4)
Vairāk