Meklēt

Preses relīzes

Šogad saldējums Pols ir iekarojis patērētāju sirdis ar asprātīgu, spilgti pamanāmu vides reklāmu “Nekad neesmu bijis vafelē”. To novērtēja ne vien iedzīvotāji visā Latvijā, bet arī radošās izcilības festivāla ADWARDS žūrija.

Balva tika piešķirta kategorijā "Vides reklāma" apakškategorijā "Komercreklāma".  “Leģendārajam zīmolam Pols, kas ir viens no senākajiem saldējumiem Latvijā, šī vasara bija patiesi žilbinoša. Patērētājus iepriecināja gan tā reklāma, gan arī pats saldējums, par ko liecina pārdošanas rezultāti – Pols šogad ir pirktākais saldējums Latvijā! Turklāt to arvien vairāk iecienījuši arī mūsu kaimiņi – Lietuvā saldējuma Pols pārdošanas apjomi vasaras periodā palielinājās par 55%, salīdzinot ar pagājušo gadu,” stāsta Sandra Usačeva, Food Union saldējuma zīmolu vadītāja.

Festivāls ADWARDS, norisinoties jau trīspadsmito reizi, sumina pašus radošākos prātus. Labākos darbus noteica vietējā un starptautiskā žūrija 10 pazīstamu reklāmas, dizaina, mediju un saistīto industriju sastāvā. Savukārt žūrijas vērtējumam tika nodoti kā reklāmistu, tā grafikas dizaineru, tekstu autoru, digitālo prātu, fotogrāfu, drukas mākslinieku, radošo un māksliniecisko direktoru, režisoru un operatoru, kā arī produktu, iepakojumu dizaineru darbus.

21.03.2019 9:38

Sākas Food Union atbalstītā Dr. Klaunu akcija

Biedrība “Dr.Klauns” uzsāk savu ikgadēju labdarības akciju “Palīdzi Dakterim Klaunam būt tur, kur viņu gaida!”. “Food Union” Dr. Klaunus atbalsta jau sesto gadu pēc kārtas un arī šogad aicina līdz 29.aprīlim ziedot, iegādājoties “Rasēns” produktus vai ziedojot veikalos “Rimi Latvia” izvietotajās akcijas kastītēs. Tāpat ir iespējams pieslēgt regulāros maksājumus – ziedojumu internetbankā Dakteru Klaunu darba atbalstam. Visi saziedotie līdzekļi tiks novirzīti Dakteru Klaunu regulāram ikdienas darbam, un palīdzēs viņiem būt tur, kur gaida mazie pacienti, viņu vecāki un mediķi – Latvijas slimnīcās.

Lasīt vairāk
05.03.2019 14:47

VALMIERAS PIENS – TREŠAIS IEKĀROJAMĀKAIS DARBA DEVĒJS VIDZEMĒ

1.martā “TOP darba devējs 2018” svinīgā ceremonijā Food Union grupā ietilpstošais “Valmieras piens” tika atzīts par trešo iekārojamāko darba devēju Vidzemē. Respondenti atzīmējuši, ka “Valmieras piens” savu augsto novērtējumu ieguva pateicoties uzņēmuma atpazīstamībai un labai reputācijai.

Lasīt vairāk
27.02.2019 14:33

“VALMIERAS PIENS” ATZĪTS PAR LABĀKO MĀCĪBU PRAKŠU UZŅĒMUMU VIDZEMĒ

26.februārī svinīgā balvu pasniegšanas ceremonijā  „Dari un mācies – viss tikai sācies!” Food Union grupā ietilpstošais piena pārstrādes uzņēmums “Valmieras piens” tika atzīts par labāko mācību prakšu uzņēmumu Vidzemē 2018. gadā. Balvu organizē Latvijas Darba devēju konfederācija ar mērķi godināt labākos darba vidē balstītus mācību un mācību prakšu uzņēmumus.

 
Lasīt vairāk
Vairāk jaunumu

Mediju kontaktpersona

Ērika Kirsone-Kriviņa 

As "Rīgas piena kombināts" sabiedrisko attiecību konsultante

erika.kirsone-krivina@mmacomms.lv

+371 26390540