Meklēt

Preses relīzes

Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union ir paplašinājis bērnu iecienītā zīmola Rasēns produktu klāstu ar diviem jauniem jogurtiemTie ir pieejami ar vaniļas un zemeņu-banānu garšu, un tos papildina piena šokolādes konfektes cukura glazūrā.

Jaunie Rasēns jogurti ar vaniļas un zemeņu-banānu garšu ir lieliski piemēroti bērniem ēšanai brokastīs vai kā garda uzkoda pēc maltītes. Savukārt šokolādes konfektes, kuras var pievienot jogurtam pēc izvēles, īpaši iepriecinās visus mazos saldummīļus.

“Šis gads Rasēnam bija ļoti īpašs. Produktu klāstam pievienojās jaunie jogurti ar konfektēm, iepriekš tirgū parādījās jauns Rasēns piens ar arbūzu garšu, savukārt vasarā parādījās unikālie Rasēns saldējumi. Priecājos, ka spējam padarīt bērnu ikdienu vēl gardāku,” dalās Ilona Jaroša, Rasēns zīmola vadītāja.

Rasēns produkti ir dabīgi piena produkti un ar dabīgiem aromatizētājiem. Jogurts ir bagātināts ar augošam organismam nepieciešamiem A, B6, B12, D vitamīniem, kā arī folijskābi un kalciju.

Kopumā zīmola Rasēns sortimentā ir 19 produkti, kas iedalās 5 kategorijās: 9 raudzētā piena produkti un jogurti, 6 piena veidi, 2 biezpiena krēmi un 2 saldējuma veidi.

Jaunie Rasēns produkti jau ir nopērkam tirdzniecības tīklos Rimi, Maxima, Elvi, Top, Mego, Beta, Narvesen, Sky un Depo, universālveikalā Stockmann, degvielas uzpildes stacijās Cirkle K un Neste, izglītības iestādes, kā arī citos mazajos piemājas veikaliņos.

14.01.2019 17:31

Projekts „SIA “Rīgas Piensaimnieks” ražošanas apjoma palielināšana un jaunu produktu ieviešana”

Projekta mērķis:

Īstenot investīciju projektu, veikt ieguldījumus jaunu tehnoloģisko līniju iegādē, palielināt SIA “Rīgas Piensaimnieks” biezpiena sieriņu un jogurta ražošanas apjomus, ieviest ražošanā jaunus produktus un palielināt SIA “Rīgas Piensaimnieks” neto apgrozījumu.

Lasīt vairāk
13.12.2018 12:00

Izdota rokasgrāmata par koši pelēko latvieti – iepazīsim paši sevi!

Grāmata “Latvietis. 100 nacionālās īpatnības”, kuru sastādījis, skaidrojis un komentējis Ilmārs Šlāpins, ir stāsts par mums pašiem jeb rokasgrāmata par koši pelēko latvieti. Tā tapusi sieriņa Kārums virsvadībā, apkopojot tipisko latviešu spilgtākās īpatnības – vērojot viņus, izzinot domas, klausoties izteikumus, – tādā veidā atklājot patieso simtgades latviešu tēlu.

Lasīt vairāk
29.11.2018 17:24

Rīgas Piena Kombināts īsteno pētījumu par jaunu saldējuma produktu izstrādi

AS „Rīgas Piena Kombināts” īsteno individuālo pētījumu numurs 1.2.1.1/16/A/004 “Jaunu saldējuma produktu izstrāde” Latvijas pārtikas kompetences centra (turpmāk - LPKC) projekta  ietvaros.

Lasīt vairāk
Vairāk jaunumu

Mediju kontaktpersona

Ērika Kirsone-Kriviņa 

As "Rīgas piena kombināts" sabiedrisko attiecību konsultante

erika.kirsone-krivina@mmacomms.lv

+371 26390540