Meklēt

Preses relīzes

Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union ir paplašinājis bērnu iecienītā zīmola Rasēns produktu klāstu ar diviem jauniem jogurtiemTie ir pieejami ar vaniļas un zemeņu-banānu garšu, un tos papildina piena šokolādes konfektes cukura glazūrā.

Jaunie Rasēns jogurti ar vaniļas un zemeņu-banānu garšu ir lieliski piemēroti bērniem ēšanai brokastīs vai kā garda uzkoda pēc maltītes. Savukārt šokolādes konfektes, kuras var pievienot jogurtam pēc izvēles, īpaši iepriecinās visus mazos saldummīļus.

“Šis gads Rasēnam bija ļoti īpašs. Produktu klāstam pievienojās jaunie jogurti ar konfektēm, iepriekš tirgū parādījās jauns Rasēns piens ar arbūzu garšu, savukārt vasarā parādījās unikālie Rasēns saldējumi. Priecājos, ka spējam padarīt bērnu ikdienu vēl gardāku,” dalās Ilona Jaroša, Rasēns zīmola vadītāja.

Rasēns produkti ir dabīgi piena produkti un ar dabīgiem aromatizētājiem. Jogurts ir bagātināts ar augošam organismam nepieciešamiem A, B6, B12, D vitamīniem, kā arī folijskābi un kalciju.

Kopumā zīmola Rasēns sortimentā ir 19 produkti, kas iedalās 5 kategorijās: 9 raudzētā piena produkti un jogurti, 6 piena veidi, 2 biezpiena krēmi un 2 saldējuma veidi.

Jaunie Rasēns produkti jau ir nopērkam tirdzniecības tīklos Rimi, Maxima, Elvi, Top, Mego, Beta, Narvesen, Sky un Depo, universālveikalā Stockmann, degvielas uzpildes stacijās Cirkle K un Neste, izglītības iestādes, kā arī citos mazajos piemājas veikaliņos.

21.03.2019 9:38

Sākas Food Union atbalstītā Dr. Klaunu akcija

Biedrība “Dr.Klauns” uzsāk savu ikgadēju labdarības akciju “Palīdzi Dakterim Klaunam būt tur, kur viņu gaida!”. “Food Union” Dr. Klaunus atbalsta jau sesto gadu pēc kārtas un arī šogad aicina līdz 29.aprīlim ziedot, iegādājoties “Rasēns” produktus vai ziedojot veikalos “Rimi Latvia” izvietotajās akcijas kastītēs. Tāpat ir iespējams pieslēgt regulāros maksājumus – ziedojumu internetbankā Dakteru Klaunu darba atbalstam. Visi saziedotie līdzekļi tiks novirzīti Dakteru Klaunu regulāram ikdienas darbam, un palīdzēs viņiem būt tur, kur gaida mazie pacienti, viņu vecāki un mediķi – Latvijas slimnīcās.

Lasīt vairāk
05.03.2019 14:47

VALMIERAS PIENS – TREŠAIS IEKĀROJAMĀKAIS DARBA DEVĒJS VIDZEMĒ

1.martā “TOP darba devējs 2018” svinīgā ceremonijā Food Union grupā ietilpstošais “Valmieras piens” tika atzīts par trešo iekārojamāko darba devēju Vidzemē. Respondenti atzīmējuši, ka “Valmieras piens” savu augsto novērtējumu ieguva pateicoties uzņēmuma atpazīstamībai un labai reputācijai.

Lasīt vairāk
27.02.2019 14:33

“VALMIERAS PIENS” ATZĪTS PAR LABĀKO MĀCĪBU PRAKŠU UZŅĒMUMU VIDZEMĒ

26.februārī svinīgā balvu pasniegšanas ceremonijā  „Dari un mācies – viss tikai sācies!” Food Union grupā ietilpstošais piena pārstrādes uzņēmums “Valmieras piens” tika atzīts par labāko mācību prakšu uzņēmumu Vidzemē 2018. gadā. Balvu organizē Latvijas Darba devēju konfederācija ar mērķi godināt labākos darba vidē balstītus mācību un mācību prakšu uzņēmumus.

 
Lasīt vairāk
Vairāk jaunumu

Mediju kontaktpersona

Ērika Kirsone-Kriviņa 

As "Rīgas piena kombināts" sabiedrisko attiecību konsultante

erika.kirsone-krivina@mmacomms.lv

+371 26390540