Meklēt

Preses relīzes

Gatavojoties vasaras sezonai, ar mērķi paplašināt patērētājiem piedāvātā saldējuma klāstu, Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union ir radījis pārsteidzošus saldējumu jaunumus, to attīstībā ieguldot ap 200 tūkstošiem eiro.  Rezultātā ir ievērojami papildināts uzņēmuma lielāko saldējuma zīmolu “Ekselence”, “Pols”, “Tio” un “Rasēns” klāsts ar piecpadsmit dažādiem jaunumiem, starp kuriem ir ne vien zaļas un rozā krāsas saldējumi, bet arī pavisam melna vafeļu glāzīte.

“Patērētāju ēšanas paradumi un tirgus tendences rāda, ka saldējumam ir jābūt ne vien gardam un pagatavotam no izcilākā piena un krējuma, bet arī interesantam. Tieši tāpēc mēs nebaidījāmies spert drosmīgus soļus un šķietami ierastos saldējuma elementus pasniegt neordinārā veidā, piemēram, pirmo reizi Latvijas rūpnieciski pagatovā saldējuma vēsturē, radot saldējumu patiešām melnā vafeļu glāzītē. Ticam, ka ar šī gada jaunumiem spēsim pārsteigt gan lielos, gan mazos saldējuma mīļus ar netipiska saldējuma izskatu un tekstūrām kombinācijā gan ar klasiskām, gan modernām garšām,” uzsver Ieva Ražinska, Food Union mārketinga direktore.

Premium kategorijas saldējuma zīmola “Ekselence” klāsts kopumā šajā sezonā tiks papildināts ar sešiem jaunumiem. Četri no tiem jau ir pieejami tirdzniecībā – tie ir “Ekselence” saldā krējuma saldējumi uz kociņa ir īpaši izmalcinātām un bagātīgām garšām. Piena šokolādes faniem par prieku radīts “Ekselences” šokolādes saldējums ar šokolādes mērci un braunija cepumiem, kā arī pistāciju saldējums ar šokolādes mērci piena šokolādē. Turpretim baltās šokolādes cienītāji novērtēs  “Ekselence” vaniļas saldējumu ar aveņu mērci baltajā šokolādē ar avenēm un šī zīmola saldējumu ar kokosrieksta skaidiņām baltās šokolādes glazūrā ar mandelēm. 

Daudzu kopš bērnības iemīļotā saldējuma zīmola “Pols” sortiments, savukārt, šogad ir daudzveidots ar pieciem jaunumiem. Pēc patērētāju ierosinājumiem un veiksmīgas debijas 2018.gadā Lietuvas tirgū, Latvijas veikalos ir parādījies “eskimo” formāta šokolādes saldējums “Pols” šokolādes glazūrā. Zīmola klāsts bagātināts arī ar jaunas garšas saldējumiem īpaši kraukšķīgajās mājas vafeļu glāzītēs – tas ir  vaniļas saldējums “Pols” ar šokolādes cepumiem melnajā vafeļu glāzītē un plombīra pistāciju saldējums.

Šogad uzņēmums lielu uzvaru licis arī uz saldējuma piedāvājuma paplašināšanu vafeļu konusu kategorijā, kas līdz šim Latvijas tirgū nebija pārstāvēta pietiekamā apmērā. Līdz ar to ir uzsākta četru šī saldējuma veida ražošana. Jau minētā zīmola “Pols” klāsts papildināts ar tradicinālu plombīra un “bubble gum” saldējumu maigi rozā krāsā ar maršmelo gabaliņiem zeltainā mājas vafeļu konusā. Savukārt Latvijā vispopulārākā saldējuma “Tio” klāstā tagad vafeļu konusā ir pieejams divu veidu krējuma vaniļas saldējums ar vārītā iebiezinātā piena garšas mērci dažādās glazūrās - ar kukurūzas pārslām un uzpūstiem rīsiem, kas produktiem piešķir īpašu kraukšķīgumu.

Līdztekus radīti arī divi jauni “Rasēns” krējuma saldējumi ar vaniļas-šokolādes un zemeņu garšām. Abi jaunumi izceļas ne vien ar dabisku sastāvu, bet arī vēl neredzētu formu, jo izskatās kā šī zīmola simbols – smaidīgs un pozitīvs teliņš.

Vairums no jaunajiem Food Union saldējumiem jau ir pieejami pārdošanā lielākajos tirdzniecības tīklos Latvijā, kā arī citos mazākos piemājas veikaliņos. Savukārt “Ekselence” diētiskie saldējumi būs pieejami pārdošanā ap vasaras sākumu un par tiem papildu informācija vēl sekos.

22.05.2019 9:00

“Rasēns” Dakteriem Klauniem šogad ziedo gandrīz 20 tūkstošus eiro

“Food Union” jau sesto gadu pēc kārtas atbalsta Dakterus Klaunus, šogad viņu darbībai kopā ar “Rasēns” pircējiem ziedojot 19 464,81 eiro. Noslēdzoties biedrības “Dr.Klauns” labdarības akcijai ar saukli “Palīdzi Dakteram Klaunam būt tur, kur viņu gaida!”, kopumā tika saziedoti 68 190 eiro, kas palīdzēs turpināt viņu darbu Latvijas slimnīcās, kā arī atklāt Dakteru Klaunu jauno skolu. 

Lasīt vairāk
21.05.2019 12:00

SALDĒJUMS PAR BRĪVU, “BERMUDU DIVSTŪRIS” UN CITI PĀRSTEIGUMI – SESTDIEN UZ JŪRMALU AICINA “SALDĒJUMA FESTIVĀLS”

Kas var būt labāks par saldējumu? Tikai ļoti daudz saldējumu, kas apēsti skaistajā Dzintaru pludmalē, klausoties “Bermudu Divstūra” un citu mūziķu koncertus! Šos un citus pārsteigumus  lielos un mazos, ģimenes un draugus šo sestdien, 25.maijā, aicina baudīt “Vislatvijas Sadējuma festivāls”. Pasākums notiks Jūrmalas Kūrorta svētku ietvaros un tas solās kļūt par vasaras sākuma gardāko notikumu.  

Lasīt vairāk
21.05.2019 8:10

KOZMENS AR VILCIENA PASAŽIERIEM SACERĒJIS TĪRKULTURĀLU DZIESMU

Sestdien, īsi pirms Muzeju nakts sākuma, mūziķis un komiķis Kozmens kopā ar “Indygo” grupas solistu Mārtiņu Vateru vilcienā no Jelgavas uz Rīgu sacerēja “Tīrkulturālu” dziesmu kopā ar pasažieriem.

Lasīt vairāk
Vairāk jaunumu

Mediju kontaktpersona

Ērika Kirsone-Kriviņa 

As "Rīgas piena kombināts" sabiedrisko attiecību konsultante

erika.kirsone-krivina@mmacomms.lv

+371 26390540