Meklēt

Preses relīzes

Kas var būt labāks par saldējumu? Tikai ļoti daudz saldējumu, kas apēsti skaistajā Dzintaru pludmalē, klausoties “Bermudu Divstūra” un citu mūziķu koncertus! Šos un citus pārsteigumus  lielos un mazos, ģimenes un draugus šo sestdien, 25.maijā, aicina baudīt “Vislatvijas Sadējuma festivāls”. Pasākums notiks Jūrmalas Kūrorta svētku ietvaros un tas solās kļūt par vasaras sākuma gardāko notikumu.  

 

Saldējums par brīvu, braucot ar “Mobilly”!
Festivāla viesi, kuri uz Jūrmalu saēsties saldējumu dosies no tuvākām vai tālākām vietām, par iebraukšanu pilsētā ar auto vai vilcienu aicināti norēķināties, izmantojot Mobilly aplikāciju. Tas būs ne vien ātrāks un ērtāks samaksas veids, bet arī sniegs ļoti patīkamu bonusu – pirmie 3000 “Saldējuma festivāla” apmeklētāji, kuri uzrādīs saņemto QR kuponu Mobilly aplikācijā, saņems bezmaksas saldējumu.

 

Kūstošas cenas, mājražotāji un Jūrmalas īpašais gardums
Jo vairāk saldējuma, jo labāk! Tāpēc visiem aukstā garduma cienītājiem, kuri šo sestdien apmeklēs “Saldējuma festivālu”, būs iespēja izvēlēties savām garšas kārpiņām vistīkamākos no vairāk nekā 100 dažādiem saldējuma veidiem no visas Latvijas. Par īpaši kūstošām cenām būs pieejami visi jaunie un jau iemīļotie “Food Union“ zīmolu saldējumi “Ekselence”, “Pols”, “Tio”, “Rasēns” un citi. Pasākuma “ēdienkarti” kuplinās īpašais “Jūrmalas dzintara saldējums”, kas šovasar būs ekskluzīvi nopērkams tikai Jūrmalā, kā arī atvēsinošie deserti no tādiem vietējiem mājražotājiem kā “Albertīnes saldējums”, “Gogelmogels”, “Grasbergs”, “Ikšķiles saldējums”, “Līgatnes mājas saldējums”, “Rullējums”, “Siguldas saldējums” un “Skrīveru mājas saldējums”.

 

Festivāla programmā – koncerti, aktivitātes, spēles un konkursi
“Saldējuma festivālā” visas dienas garumā notiks daudzveidīgas izklaides un aktivitātes, kā arī baudīt saldējumu būs iespējams lieliskas mūzikas pavadījumā no Latvijā iemīļotiem māksliniekiem.

 

Pasākumā ar koncertiem uzstāsies:

11.00 – grupa “Svētdienas Aprīlis”

12.00 – pašmāju uzlecošā indie žanra zvaigzne – mūziķis Chris Noah

13.00 – Ivo Grīsniņš-Grīslis

16.00 – viena no Latvijas šī brīža populārākajām grupām “Bermudu Divstūris”

17.00 – grupa “Rahu The Fool”

 

Par prieku sportisko aktivitāšu cienītājiem tiks izveidota lielizmēra atrakcijaSaldējuma trase – turies!”. Tajā, ložņājot pa īpaši izveidotu šķēršļu joslu, kas iekarināta virs zemes, varēs pārbaudīt izturības, līdzsvara un ātruma prasmes.

Laiskākus atpūtas brīžus varēs piedzīvot gardēžu saldējuma “Ekselence” pop-up kafejnīcā, baudot desertus pie kafijas tases vai ar kādu atspirdzinošāku dzērienu. Savukārt labākās fotogrāfijas par piemiņu no festivāla sanāks pie lielformāta burtiem “SALDĒJUMS” un citiem īpaši iekārtotiem fotoobjektiem.

Festivāla programmā paredzētas arī īpaši bērniem un pusaudžiem saistošas aktivitātes. Skolas vecuma bērniem un jauniešiem par prieku notiks “Rasēns TV” MeetUp. Šī pasākuma ietvaros notiks vairākas aktivitātes – vispirms Kendama meistarklases, tad tikšanās un fotosesija ar “RasēnTV” Youtube kanāla vadītājiem Joretu, Laurlāci un Lotu Ulmani un Instagram vidē populārajiem influenceriem. Savukārt mazākiem bērniem būs iespēja darboties lielo ziepju burbuļu darbnīcā un vērot to paraugdemonstrējumus, piedalīties īpašā smilšu darbnīcā un spēlēties ar Dakteriem Klauniem.  

Vislatvijas Saldējuma festivālu” rīko Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums sadarbībā ar Jūrmalas pilsētu. Tas notiks šo sestdien, 25.maijā, Dzintaru pludmalē (iepretim Turaidas ielai) no plkst. 11:00 līdz 19:00 kā daļa no Jūrmalas Kūrorta svētku programmas. Ieeja pasākumā ir bezmaksas. Plašāku informāciju par pasākumu aicinām meklēt šeit: https://www.facebook.com/events/2018902284902855/.

“Vislatvijas Saldējuma festivāla” laikā notiks fotografēšana un filmēšana. Fotogrāfijas un video materiāli var tikt izmantoti publiskajā komunikācijā pasākuma reklamēšanas nolūkos.

31.07.2019 12:00

FOOD UNION GRUPA LATVIJĀ PĒRN AUGUSI TEJU PAR 5%; APGROZĪJUMS SASNIEDZIS 121,5 MILJONUS EIRO

Starptautiskā piena produktu un saldējuma ražošanas grupa Food Union, kuras uzņēmumi ir pārstāvēti astoņās Eiropas valstīs, 2018. gadā Latvijas tirgū ir uzrādījusi rezultātus ar uzviju. Kā rāda grupas auditētie dati, pērn piena un saldējuma segmentā koncerns Latvijā strādājis ar summāro apgrozījumu 121,5 miljonu eiro apmērā, kas ir par 4,8% vairāk nekā 2017. gadā. To veido konsolidētais uzņēmuma AS Rīgas piena kombināts un tās meitas sabiedrības AS Valmieras piens 2018. gada apgrozījums 88,7 miljonu eiro apmērā un SIA Rīgas piensaimnieks apgrozījums 32,8 miljonu eiro apmērā.

Lasīt vairāk
18.07.2019 10:53

MAZĀK KALORIJU UN TIK PAT GARŠĪGS – “FOOD UNION” PĀRSTEIDZ AR BEZGRĒKA SALDĒJUMU “EKSELENCE”

Vai ir iespējams, ka saldējumā ir par trešdaļu mazāk kaloriju un cukura, bet tik pat laba garša un krēmīga tekstūra kā ierasts? Izklausās pārsteidzoši, taču tas ir kļuvis iespējams, pateicoties Latvijā vadošā piena pārstrādes uzņēmuma “Food Union” saldējuma meistariem, kuri radījuši bezgrēka saldējumu “Ekselence” ar diētiskāku sastāvu un unikālu recepti, daļu cukura aizstājot ar stēvijas ekstraktu. Šāda veida produktu uzņēmums Latvijas tirgum ir radījis pirmo reizi, tā attīstībā ieguldot ap 80 tūkstošus eiro. 

Lasīt vairāk
04.07.2019 13:29

Rīgas Piena Kombināts īsteno pētījumu par Saldējumu un skābpiena produktu attīstību

AS „Rīgas Piena Kombināts” īsteno individuālo pētījumu numurs 1.2.1.1/18/A/002 “Saldējumu un skābpiena produktu attīstība” Latvijas Pārtikas nozares kompetences centra (turpmāk - LPKC) projekta ietvaros.

LPKC mērķis ir atbalstīt vismaz 20 pētījumus atbilstoši definētajiem pētniecības virzieniem, attīstot jaunus produktus un tehnoloģijas nozarē un ieviešot tas ražošanā, tādējādi veicinot pētniecības un rūpniecības sektora sadarbību, kā arī nozares komersantu konkurētspējas paaugstināšanos.

Lasīt vairāk
Vairāk jaunumu

Mediju kontaktpersona

Ērika Kirsone-Kriviņa 

As "Rīgas piena kombināts" sabiedrisko attiecību konsultante

erika.kirsone-krivina@mmacomms.lv

+371 26390540