Meklēt

Preses relīzes

Šogad saldējums Pols ir iekarojis patērētāju sirdis ar asprātīgu, spilgti pamanāmu vides reklāmu “Nekad neesmu bijis vafelē”. To novērtēja ne vien iedzīvotāji visā Latvijā, bet arī radošās izcilības festivāla ADWARDS žūrija.

Balva tika piešķirta kategorijā "Vides reklāma" apakškategorijā "Komercreklāma".  “Leģendārajam zīmolam Pols, kas ir viens no senākajiem saldējumiem Latvijā, šī vasara bija patiesi žilbinoša. Patērētājus iepriecināja gan tā reklāma, gan arī pats saldējums, par ko liecina pārdošanas rezultāti – Pols šogad ir pirktākais saldējums Latvijā! Turklāt to arvien vairāk iecienījuši arī mūsu kaimiņi – Lietuvā saldējuma Pols pārdošanas apjomi vasaras periodā palielinājās par 55%, salīdzinot ar pagājušo gadu,” stāsta Sandra Usačeva, Food Union saldējuma zīmolu vadītāja.

Festivāls ADWARDS, norisinoties jau trīspadsmito reizi, sumina pašus radošākos prātus. Labākos darbus noteica vietējā un starptautiskā žūrija 10 pazīstamu reklāmas, dizaina, mediju un saistīto industriju sastāvā. Savukārt žūrijas vērtējumam tika nodoti kā reklāmistu, tā grafikas dizaineru, tekstu autoru, digitālo prātu, fotogrāfu, drukas mākslinieku, radošo un māksliniecisko direktoru, režisoru un operatoru, kā arī produktu, iepakojumu dizaineru darbus.

15.11.2018 10:44

IEGULDA 1,12 MILJONUS EIRO ZĪMOLA “LAKTO” ATTĪSTĪBĀ

Turpinot līdzšinējo stratēģiju ražot veselīgus, augstas pievienotās vērtības produktus, Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums “Food Union” ir veicis kompleksas investīcijas 1,12 miljonu eiro apmērā raudzēta piena produktu zīmola “Lakto” attīstībā. Rezultātā ir būtiski pilnveidota “Lakto” receptūra, ieviesta jauna vizuālā identitāte un iegādāta jauna produktu ražošanas līnija.

Lasīt vairāk
30.10.2018 10:18

“Food Union” investē 2,4 miljonus eiro četru jaunu ražošanas iekārtu iegādē

Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums “Food Union, turpinot darbu pie svaigo piena produktu Izcilības centra izveides, iegādājies četras jaunas ražošanas līnijas. Tās visas jau ir piegādātas uz Rīgu un dažas no tām darbu uzsāks jau šī gada laikā. Kopējais investīciju apmērs, kas ieguldīts iekārtu iegādē, ir vairāk nekā 2,4 miljoni eiro. 

Lasīt vairāk
17.10.2018 17:00

Rasēns Dakteru Klaunu atbalstam šogad ziedo 17 349 EUR

Pateicoties lielai pircēju aktivitātei, šogad “Rasēns” labdarības akcijā “Smiekli ārstē!” ziedo 17 349 EUR Dr.Klaunu atbalstam. Kopumā akcijas ietvaros tika iegūti 44 149 EUR, kas dos iespēju piecus mēnešus nodrošināt Dakteru Klaunu darbu Latvijas slimnīcās – vairot mazo pacientu prieku un labsajūtu grūtos brīžos.

Lasīt vairāk
Vairāk jaunumu

Mediju kontaktpersona

Ērika Kirsone-Kriviņa 

As "Rīgas piena kombināts" sabiedrisko attiecību konsultante

erika.kirsone-krivina@mmacomms.lv

+371 26390540