Meklēt

Preses relīzes

Šogad saldējums Pols ir iekarojis patērētāju sirdis ar asprātīgu, spilgti pamanāmu vides reklāmu “Nekad neesmu bijis vafelē”. To novērtēja ne vien iedzīvotāji visā Latvijā, bet arī radošās izcilības festivāla ADWARDS žūrija.

Balva tika piešķirta kategorijā "Vides reklāma" apakškategorijā "Komercreklāma".  “Leģendārajam zīmolam Pols, kas ir viens no senākajiem saldējumiem Latvijā, šī vasara bija patiesi žilbinoša. Patērētājus iepriecināja gan tā reklāma, gan arī pats saldējums, par ko liecina pārdošanas rezultāti – Pols šogad ir pirktākais saldējums Latvijā! Turklāt to arvien vairāk iecienījuši arī mūsu kaimiņi – Lietuvā saldējuma Pols pārdošanas apjomi vasaras periodā palielinājās par 55%, salīdzinot ar pagājušo gadu,” stāsta Sandra Usačeva, Food Union saldējuma zīmolu vadītāja.

Festivāls ADWARDS, norisinoties jau trīspadsmito reizi, sumina pašus radošākos prātus. Labākos darbus noteica vietējā un starptautiskā žūrija 10 pazīstamu reklāmas, dizaina, mediju un saistīto industriju sastāvā. Savukārt žūrijas vērtējumam tika nodoti kā reklāmistu, tā grafikas dizaineru, tekstu autoru, digitālo prātu, fotogrāfu, drukas mākslinieku, radošo un māksliniecisko direktoru, režisoru un operatoru, kā arī produktu, iepakojumu dizaineru darbus.

06.09.2018 14:24

Food Union iegūst četras godalgas starptautiskajā pārtikas izstādē “Riga Food 2018”

Latvijas vadošā piena pārstrādes uzņēmuma Food Union ražotnes “Rīgas Piena kombināts”, “Rīgas piensaimnieks” un “Valmieras piens” starptautiskajā pārtikas izstādē “Riga Food 2018” ieguva četras godalgas par izcilas kvalitātes pārtikas produktiem, apliecinot uzņēmuma augstos kvalitātes standartus produktu pagatavošanā. Divas sudraba un divas bronzas medaļas piena produktu kategorijās ieguva biezpiena sieriņš Kārums ar mango, raudzētā piena dzēriens Lakto ar ābolu garšu, biezpiena krēms Kārums ar zemenēm un ērkšķogām un Limbažu piena kefīrs.

Lasīt vairāk
22.08.2018 16:53

Pērc Rasēns produktus un atbalsti Dr. Klaunu labdarības akciju “Smiekli ārstē!”

Sākusies ikgadējā labdarības akcija “Smiekli ārstē!”, kuras ietvaros tiek vākti līdzekļi, kas ļautu Dakteriem Klauniem turpināt darboties slimnīcās kopā ar mazajiem pacientiem tikpat aktīvi kā līdz šim. Food Union jau ceturto gadu pēc kārtas atbalsta akciju, ziedojot 1 eiro centu no katra iegādātā “Rasēna” produkta mazo pacientu priekam slimnīcās visā Latvijā. Akcija turpināsies līdz 2.oktobrim.

Lasīt vairāk
25.07.2018 17:52

FOOD UNION SASNIEDZ PĒDĒJO PIECU GADU LIELĀKOS SALDĒJUMA PĀRDOŠANAS APJOMUS

Šī gada pirmajā pusgadā, salīdzinot ar aizvadīto gadu, pieprasījums pēc Latvijā vadošā piena pārstrādes uzņēmuma Food Union ražotā saldējuma vietējā tirgū ir pieaudzis par 25%. Kopumā uzņēmums šīs sezonas laikā pārdevis gandrīz 2500 tonnas saldējuma, tādējādi uzstādot rekordu un sasniedzot lielāko realizētā saldējuma apjomu pēdējo piecu gadu laikā.

Lasīt vairāk
Vairāk jaunumu

Mediju kontaktpersona

Ērika Kirsone-Kriviņa 

As "Rīgas piena kombināts" sabiedrisko attiecību konsultante

erika.kirsone-krivina@mmacomms.lv

+371 26390540