Meklēt

Preses relīzes

Pieci produkti, kurus ražo Latvijā vadošā piena pārstrādes uzņēmumu grupa “Food Union”, starptautiskajā pārtikas izstādē “Rīga Food 2019” ir ierindojušies starp labākajiem. Atzinības laurus plūkuši uzņēmuma stratēģiski nozīmīgo zīmolu “Kārums”, “Valmiera” un “Ekselence” produkti, tādējādi apliecinot to izcilo kvalitāti un atbilstību augstākajiem pārtikas pagatavošanas standartiem.

Klasiski un inovatīvi piena produkti
Daudzu patērētāju iemīļotais zīmols “Kārums” piena produktu kategorijās ir saņēmis divas godalgas – sudraba medaļu par saldkrējuma sviestu “Kārums” ar 82,5% tauku saturu (meistare Skaidrīte Taurene) un bronzas medaļu par šī gada jauno biezpiena sieriņu “Kārums” beļģu šokolādes glazūrā ar sāļās karameles pildījumu (meistare Ieva Bērziņa).

Divas sudraba medaļas saņēma arī zīmols “Valmiera”, kas apvieno pamatīgas piensaimniecības tradīcijas ar mūsdienīgu pieeju. Godalgas piešķirtas “Valmieras” klasiskajai tīrkultūrai (meistare Maija Smirnova), kas kopš šī gada pavasara veikalu plauktos ir pieejama jaunā vizuālā izskatā un ilgtspējīgā “Zaļi pakots” iepakojumā, un pilnpiena biezpienam “Valmiera” ar tauku saturu 9% (meistare Emīlija Lapa).

Izsmalcināts saldējums
Starp “Riga Food 2019” laureātiem, kas godināti par izcilu produktu kvalitāti, ierindojās arī gardēžu saldējuma zīmols “Ekselence”. Tas saņēmis godpilno bronzas medaļu par “Food Union” eksotiskāko saldējumu “Ekselence” ar kokosa garšu un kokosa skaidiņām baltajā šokolādē ar mandelēm (meistare Natālija Šakina).

Par “Riga Food”
“Riga Food” izstāde ir ievērojams pārtikas industrijas attīstību veicinošs pasākums, kurā ik gadu satiekas visdažādākie ražotāji, prezentējot gan klasiskos produktus, gan pilnīgi jaunus, nododot to kā patērētāju, tā ekspertu vērtējumam. Konkursa mērķis ir popularizēt piena produktu lietošanu Latvijas iedzīvotāju uzturā, kā arī apkopot piena pārstrādes uzņēmumu un meistaru pieredzi jaunu piena produktu ražošanā, parādot Latvijas iedzīvotājiem piena uzņēmumu prasmes un spējas ar katru gadu vairāk saražot ne tikai kvalitātīvas jau stabilas vērtības produktus.

“Food Union” meistaru produkti regulāri tiek augstu novērtēti profesionāļu vidū. Pērn “Riga Food 2018” izstādē uzņēmums saņēma četras medaļas, savukārt 2016. gadā “Food Union” saņēma rekordlielu godalgu skaitu - četras zelta, trīs sudraba un vienu bronzas medaļu.

03.09.2019 14:20

Rīgas Piena Kombināts īsteno pētījumu par Saldējumu un skābpiena produktu attīstību: noslēdzies 1.posms

AS „Rīgas Piena Kombināts” īsteno individuālo pētījumu 1.2.1.1/18/A/002 “Saldējumu un skābpiena produktu attīstība” Latvijas Pārtikas nozares kompetences centra (turpmāk - LPKC) projekta ietvaros.

Lasīt vairāk
31.07.2019 12:00

FOOD UNION GRUPA LATVIJĀ PĒRN AUGUSI TEJU PAR 5%; APGROZĪJUMS SASNIEDZIS 121,5 MILJONUS EIRO

Starptautiskā piena produktu un saldējuma ražošanas grupa Food Union, kuras uzņēmumi ir pārstāvēti astoņās Eiropas valstīs, 2018. gadā Latvijas tirgū ir uzrādījusi rezultātus ar uzviju. Kā rāda grupas auditētie dati, pērn piena un saldējuma segmentā koncerns Latvijā strādājis ar summāro apgrozījumu 121,5 miljonu eiro apmērā, kas ir par 4,8% vairāk nekā 2017. gadā. To veido konsolidētais uzņēmuma AS Rīgas piena kombināts un tās meitas sabiedrības AS Valmieras piens 2018. gada apgrozījums 88,7 miljonu eiro apmērā un SIA Rīgas piensaimnieks apgrozījums 32,8 miljonu eiro apmērā.

Lasīt vairāk
18.07.2019 10:53

MAZĀK KALORIJU UN TIK PAT GARŠĪGS – “FOOD UNION” PĀRSTEIDZ AR BEZGRĒKA SALDĒJUMU “EKSELENCE”

Vai ir iespējams, ka saldējumā ir par trešdaļu mazāk kaloriju un cukura, bet tik pat laba garša un krēmīga tekstūra kā ierasts? Izklausās pārsteidzoši, taču tas ir kļuvis iespējams, pateicoties Latvijā vadošā piena pārstrādes uzņēmuma “Food Union” saldējuma meistariem, kuri radījuši bezgrēka saldējumu “Ekselence” ar diētiskāku sastāvu un unikālu recepti, daļu cukura aizstājot ar stēvijas ekstraktu. Šāda veida produktu uzņēmums Latvijas tirgum ir radījis pirmo reizi, tā attīstībā ieguldot ap 80 tūkstošus eiro. 

Lasīt vairāk
Vairāk jaunumu

Mediju kontaktpersona

Ērika Kirsone-Kriviņa 

As "Rīgas piena kombināts" sabiedrisko attiecību konsultante

erika.kirsone-krivina@mmacomms.lv

+371 26390540