Meklēt

Latvija

Šī ir Latvija – viena no zaļākajām valstīm pasaulē.

Plašu pļavu un gleznainu mežu valsts.

Tīra un nepieradināta daba.

Šeit tiek ražoti ekoloģiski tīri, dabīgi un tradicionāli garšīgi piena produkti.

 

Par mums

Food Union ir starptautisks uzņēmums, kas balsta savu uzņēmējdarbību uz Latvijas piena ražošanas nozares nevainojamo reputāciju un gadsimtiem ilgām tradīcijām.

Food Union piena produkti un saldējums tiek ražots tikai no augstākās kvalitātes piena, ko piegādā 400 Latvijas privātās zemnieku saimniecības.

 

Par mums

Food Union pastāvīgi investē moderno tehnoloģiju attīstībā, lai Latvijas piena produkti arī turpmāk būtu kvalitātes paraugs ne tikai Eiropā, bet visā pasaulē.

Food Union apvieno lielākos piena pārstrādes uzņēmumus Baltijas valstīs, turpinot Rīgas piena kombināta (dibināts 1927. gadā) un Valmieras piena (dibināts 1971. gadā) tradīcijas.

Mūsu vērtības

Mēs ticam unikālu personību savienības spēkam, kurā katra no šīm personībām spēj uzņemties atbildību un kopā veidot labāku pasauli, kurā dzīvojam.

Mēs pārvēršam savus sapņus un ieceres konkrētos mērķos un uzdevumos, nosakot nākotni un veidojot mūsu komandu, kas spēj rīkoties saskaņoti un efektīvi.

Mēs sev izvirzam ambiciozus mērķus, kuri spēj iedvesmot mūs radīšanai. Bez tiem nav iedomājama mūsu virzība uz priekšu, bez tiem nav iedomājams Food Union

 

Mūsu misija

Apvienojot tradīcijas, pieredzi un moderna uzņēmuma enerģiju, Food Union top par Baltijā efektīvāko un pamanāmāko pārtikas ražošanas uzņēmumu, ko raksturo efektīva un atbildīga ražošana, nepārtraukta attīstība un stabila ilgtermiņa sadarbība ar reģionā labākajiem kvalitatīvu izejvielu piegādātājiem.

Mūsu cilvēki

Food Union veido ļoti daudzpusīgi cilvēki ar plašu un daudzveidīgu pieredzi. Mūs vieno tas, ka esam profesionāļi savā nozarē un pastāvīgi cenšamies pilnveidot savu kompetenci.

Skaidra attīstības vīzija pārvērš mūsu ieceres konkrētos mērķos un uzdevumos, nosaka nākotni un veido Food Union komandu, kas spēj rīkoties saskaņoti un efektīvi.

Mūsu cilvēki

Food Union vada starptautiska profesionāļu komanda Andreja Bezhmeļņicka vadībā, kuram ir milzīga pieredze un plaša kompetence piena ražošanas nozarē. Tā iegūta, vadot Krievijā vadošo piena produktu ražošanas uzņēmumu Unimilk. Food Union vadības komandā ietilpst arī uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Sergejs Bezhmeļņickis, kurš savulaik vadījis Unimilk realizācijas daļu, Dmitrijs Dokins - saldējuma kategorijas attīstības direktors  ar milzīgu pieredzi saldējuma ražošanas un realizācijas jomā, kā arī Oļegs Berijevs no starptautiskās zīmolu aģentūras Mildberry, kurš vada Food Union mārketingu.