Meklēt

Preses relīzes

Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums “Food Union” ir paplašinājis iemīļotā zīmola “Kārums” sortimentu ar jaunu produktu kategoriju, pirmo reizi radot jaunas formas biezpiena sieriņus ar pildījumu un beļģu šokolādes glazūru. Investīciju apmērs, kas ieguldīts jaunumu izstrādē un palaišanā tirgū, tai skaitā jaunās ražošanas līnijas iegādē, kas uzstādīta “Food Union” svaigo piena produktu Izcilības centrā, ir gandrīz 625 tūkstoši eiro.

Kopumā uzņēmums ir radījis trīs jaunus “Kārums” biezpiena sieriņus – ar šokolādes gabaliņiem un ar sāļās karameles pildījumu tumšās beļģu šokolādes glazūrā, kā arī ar aveņu- granātābolu pildījumu baltās beļģu šokolādes glazūrā. Jaunajiem sieriņiem piemīt ne tikai izsmalcināta garša, bet arī jauna forma, kā arī tuvākajā nākotnē plānots ieviest īpašu iepakojumu ar atvēršanas lentīti, tādējādi padarot produktu vēl piemērotāku ērtai ēšanai ikvienam kārumniekam.  

Biezpiena sieriņš “Kārums” – tas ir leģendārs pašmāju deserts, kura klāstu nolēmām papildināt ar vēl izsmalcinātākas garšas sieriņiem un ērtu iepakojumu steidzīgām ikdienas gaitām. Jaunie sieriņi ar beļģu šokolādes glazūru ir sākums vairākiem jauninājumiem kā biezpiena sieriņu kategorijā, tā arī citu pa ceļam baudāmo našķu segmentā, kurus plānojam ieviest līdz ar svaigo piena produktu Izcilības centra attīstību,“ stāsta Ieva Ražinska, „Food Union“ mārketinga direktore.

Būtiski, ka visu “Kārums” sieriņu galvenā sastāvdaļa ir biezpiens, kuru “Food Union” piena meistari gatavo no Latvijas zemnieku augstvērtīgākā piena. Kopumā “Kārums” zīmola klāstā ir vairāk nekā 45 produkti –  biezpiena sieriņi, jogurti, dažādi biezpiena, jogurta un saldā krējuma deserti, svaigie sieri, saldais krējums un sviests.

Jaunie “Kārums” biezpiena sieriņi ar beļģu šokolādes glazūru jau ir nopērkami tirdzniecības tīklos Rimi, Maxima, Elvi, Mego, AIBE, Lats, universālveikalā Stockmann, Narvesen, degvielas uzpildes stacijās Neste un tuvākajā laikā tie būs pieejami arī citās tirdzniecības vietās visā Latvijā.

24.04.2019 12:00

NORMUNDS STAŅĒVIČS KĻŪST PAR FOOD UNION VADĪTĀJU EIROPĀ

Ar šī gada aprīļa vidu līdzšinējais starptautiskās piena produktu un saldējuma ražošanas grupas Food Union finanšu direktors Eiropā un AS Rīgas piena kombināts valdes priekšsēdētājs Normunds Staņēvičs kļūst par Food Union Eiropas divīzijas vadītāju. Staņēviča pienākumos ietilps pārraudzīt un vadīt Food Union uzņēmumu attīstību Baltijas valstīs, Dānijā, Norvēģijā un Rumānijā.

Lasīt vairāk
29.03.2019 12:00

CITRONU “POLS” KĻŪST PAR 2018. GADA LABĀKO JAUNO PRODUKTU

28. martā norisinājās starptautiskā tirgus un patērētāju pētījumu uzņēmuma „Nielsen” balvas „Labākais jaunais produkts” svinīgā ceremonija, kurā tika piešķirtas balvas diviem “Food Union” produktiem – 2018.gada jaunumiem. Par labāko pagājušā gada jauno produktu tika atzīts  “Pols” ar citronu glazūru, kas vasarā ātri vien iekaroja Latvijas iedzīvotāju garšu kārpiņas. Savukārt mango biezpiena sieriņš „Kārums” ieguva trešo vietu, liecinot par sabiedrības vēlmi pēc eksotisko augļu garšām. 

Lasīt vairāk
21.03.2019 9:38

Sākas Food Union atbalstītā Dr. Klaunu akcija

Biedrība “Dr.Klauns” uzsāk savu ikgadēju labdarības akciju “Palīdzi Dakterim Klaunam būt tur, kur viņu gaida!”. “Food Union” Dr. Klaunus atbalsta jau sesto gadu pēc kārtas un arī šogad aicina līdz 29.aprīlim ziedot, iegādājoties “Rasēns” produktus vai ziedojot veikalos “Rimi Latvia” izvietotajās akcijas kastītēs. Tāpat ir iespējams pieslēgt regulāros maksājumus – ziedojumu internetbankā Dakteru Klaunu darba atbalstam. Visi saziedotie līdzekļi tiks novirzīti Dakteru Klaunu regulāram ikdienas darbam, un palīdzēs viņiem būt tur, kur gaida mazie pacienti, viņu vecāki un mediķi – Latvijas slimnīcās.

Lasīt vairāk
Vairāk jaunumu

Mediju kontaktpersona

Ērika Kirsone-Kriviņa 

As "Rīgas piena kombināts" sabiedrisko attiecību konsultante

erika.kirsone-krivina@mmacomms.lv

+371 26390540