Meklēt

Preses relīzes

Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums “Food Union” ir paplašinājis iemīļotā zīmola “Kārums” sortimentu ar jaunu produktu kategoriju, pirmo reizi radot jaunas formas biezpiena sieriņus ar pildījumu un beļģu šokolādes glazūru. Investīciju apmērs, kas ieguldīts jaunumu izstrādē un palaišanā tirgū, tai skaitā jaunās ražošanas līnijas iegādē, kas uzstādīta “Food Union” svaigo piena produktu Izcilības centrā, ir gandrīz 625 tūkstoši eiro.

Kopumā uzņēmums ir radījis trīs jaunus “Kārums” biezpiena sieriņus – ar šokolādes gabaliņiem un ar sāļās karameles pildījumu tumšās beļģu šokolādes glazūrā, kā arī ar aveņu- granātābolu pildījumu baltās beļģu šokolādes glazūrā. Jaunajiem sieriņiem piemīt ne tikai izsmalcināta garša, bet arī jauna forma, kā arī tuvākajā nākotnē plānots ieviest īpašu iepakojumu ar atvēršanas lentīti, tādējādi padarot produktu vēl piemērotāku ērtai ēšanai ikvienam kārumniekam.  

Biezpiena sieriņš “Kārums” – tas ir leģendārs pašmāju deserts, kura klāstu nolēmām papildināt ar vēl izsmalcinātākas garšas sieriņiem un ērtu iepakojumu steidzīgām ikdienas gaitām. Jaunie sieriņi ar beļģu šokolādes glazūru ir sākums vairākiem jauninājumiem kā biezpiena sieriņu kategorijā, tā arī citu pa ceļam baudāmo našķu segmentā, kurus plānojam ieviest līdz ar svaigo piena produktu Izcilības centra attīstību,“ stāsta Ieva Ražinska, „Food Union“ mārketinga direktore.

Būtiski, ka visu “Kārums” sieriņu galvenā sastāvdaļa ir biezpiens, kuru “Food Union” piena meistari gatavo no Latvijas zemnieku augstvērtīgākā piena. Kopumā “Kārums” zīmola klāstā ir vairāk nekā 45 produkti –  biezpiena sieriņi, jogurti, dažādi biezpiena, jogurta un saldā krējuma deserti, svaigie sieri, saldais krējums un sviests.

Jaunie “Kārums” biezpiena sieriņi ar beļģu šokolādes glazūru jau ir nopērkami tirdzniecības tīklos Rimi, Maxima, Elvi, Mego, AIBE, Lats, universālveikalā Stockmann, Narvesen, degvielas uzpildes stacijās Neste un tuvākajā laikā tie būs pieejami arī citās tirdzniecības vietās visā Latvijā.

14.01.2019 17:31

Projekts „SIA “Rīgas Piensaimnieks” ražošanas apjoma palielināšana un jaunu produktu ieviešana”

Projekta mērķis:

Īstenot investīciju projektu, veikt ieguldījumus jaunu tehnoloģisko līniju iegādē, palielināt SIA “Rīgas Piensaimnieks” biezpiena sieriņu un jogurta ražošanas apjomus, ieviest ražošanā jaunus produktus un palielināt SIA “Rīgas Piensaimnieks” neto apgrozījumu.

Lasīt vairāk
13.12.2018 12:00

Izdota rokasgrāmata par koši pelēko latvieti – iepazīsim paši sevi!

Grāmata “Latvietis. 100 nacionālās īpatnības”, kuru sastādījis, skaidrojis un komentējis Ilmārs Šlāpins, ir stāsts par mums pašiem jeb rokasgrāmata par koši pelēko latvieti. Tā tapusi sieriņa Kārums virsvadībā, apkopojot tipisko latviešu spilgtākās īpatnības – vērojot viņus, izzinot domas, klausoties izteikumus, – tādā veidā atklājot patieso simtgades latviešu tēlu.

Lasīt vairāk
12.12.2018 13:00

“RASĒNS” KLĀSTAM PIEVIENOJAS DIVI JAUNI JOGURTI AR KONFEKTĒM

Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union ir paplašinājis bērnu iecienītā zīmola Rasēns produktu klāstu ar diviem jauniem jogurtiemTie ir pieejami ar vaniļas un zemeņu-banānu garšu, un tos papildina piena šokolādes konfektes cukura glazūrā.

Lasīt vairāk
Vairāk jaunumu

Mediju kontaktpersona

Ērika Kirsone-Kriviņa 

As "Rīgas piena kombināts" sabiedrisko attiecību konsultante

erika.kirsone-krivina@mmacomms.lv

+371 26390540