Meklēt

Preses relīzes

Vakar, 28. septembrī, Mīlētāko zīmolu topa apbalvošanas ceremonijā tika pasniegtas balvas šī gada mīlētākajiem zīmoliem. Pakāpjoties par astoņām vietām, gardēžu saldējuma zīmols Ekselence šogad ierindojusies topa augstajā desmitajā vietā un vienlaikus kļuvusi par vienīgo plaša patēriņa pārtikas preču zīmolu pirmajā desmitniekā.

Zīmols Ekselence Mīlētāko zīmolu augstajā desmitajā pozīcijā tika ierindots pirmo reizi kopš topa veidošanas sākumiem. Zīmolu pētījuma rezultātos īpaši augstu tika novērtēta Ekselence zīmola kvalitāte (40,8%).

Ekselence ir Latvijā ražots gardēžu saldējuma zīmols, kura gatavošanā tiek izmantots tikai labākās kvalitātes Latvijas piens un saldais krējums kombinācijā ar rūpīgi atlasītām dabīgām sastāvdaļām. Ekselence produktu klāstu šogad papildināja trīs jaunumi – izteikti krēmīgais Ekselence vaniļas plombīra saldējums uz kociņa, kas pārklāts ar maigu piena šokolādes un mandeļu-piena šokolādes glazūru, kā arī šīs vasaras favorītsaldējums – Rīgas Melnā Balzāma upeņu Ekselence saldējums lielajā vafeļu konusā. Ekselence produktu sortimentu veido 22 dažādi saldējumi.

Ekselence zīmols jau piecus gadus atbalsta Ekselence labāko 30 restorānu Latvijā saraksta tapšanu. Mīlētāko zīmolu tops tiek veidots, balstoties uz starptautiski radītas DDB Brand Capital zīmolu izpētes metodikas, kas adaptēta Latvijas tirgum. Pētījumā ik gadu tiek iekļauti vairāk nekā 1000 jautājumu par zīmoliem un auditorijas savstarpējām attiecībām, mediju lietošanas paradumiem, demogrāfiju un dzīvesstilu.

05.10.2017 16:09

Food Union saņem Baltijas M&A un privātā kapitāla balvu

Vakar, 4. oktobrī, Viļņā Baltijas M&A un privātā kapitāla foruma ietvaros tika izziņoti Baltijas M&A un privātā kapitāla balvas ieguvēji. Piena pārstrādes uzņēmumu grupa Food Union saņēmusi apbalvojumu vienā no trim apbalvojumu kategorijām – Baltijas privātā un riska kapitāla gada darījums 2017.

Lasīt vairāk
26.09.2017 13:43

Par Valmiera Lielgraudu biezpienu ar viltotu derīguma termiņu

Šī gada 24.septembrī Valmieras iedzīvotājs Maxima veikalā, G.Apiņa ielā, ir iegādājies AS Valmieras piens ražoto Valmiera Lielgraudu pilnpiena biezpienu, kura iepakojumam uzlīmēta uzlīme ar mainītu derīguma termiņu. Vēlamies informēt pircējus, ka šāda uzlīme ir derīguma termiņa viltošana, kas nekādā gadījumā nav atļauta un nav notikusi uzņēmumā. Šāda prakse ir nepieņemama visos Food Union grupas uzņēmumos.

Lasīt vairāk
13.09.2017 12:38

Food Union par strauji augošiem ražošanas rezultātiem LIS LATGALE saimniecībai piešķir "Goda Piensaimnieka" atzinību

Vakar, 12. septembrī, Food Union apmeklēja “Lopkopības izmēģinājumu staciju Latgale” Viļānu novadā, Radopolē, un piešķīra unikālu “Food Union Goda Piensaimnieka” atzinību tās vadītājām Jevdokijai Šļifkai un Valentīnai Sarkanei. Goda atzinība tika pasniegta par radikālu pārmaiņu idejām un drosmīgu lēmumu ieguldīt saimniecības attīstībā 2016. gada nogalē - piena tirgus krīzes kulminācijā, rezultātā palielinot svaigpiena ražošanas apjomus par 30% un uzlabojot piena kvalitāti. 

Lasīt vairāk
Vairāk jaunumu

Mediju kontaktpersona

Linda Mežgaile

As "Rīgas piena kombināts" sabiedrisko attiecību konsultante
 

linda.mezgaile@mmacomms.lv

T + 371 6724 0571

M + 371 2977 2050