Meklēt

Preses relīzes

Vakar, 28. septembrī, Mīlētāko zīmolu topa apbalvošanas ceremonijā tika pasniegtas balvas šī gada mīlētākajiem zīmoliem. Pakāpjoties par astoņām vietām, gardēžu saldējuma zīmols Ekselence šogad ierindojusies topa augstajā desmitajā vietā un vienlaikus kļuvusi par vienīgo plaša patēriņa pārtikas preču zīmolu pirmajā desmitniekā.

Zīmols Ekselence Mīlētāko zīmolu augstajā desmitajā pozīcijā tika ierindots pirmo reizi kopš topa veidošanas sākumiem. Zīmolu pētījuma rezultātos īpaši augstu tika novērtēta Ekselence zīmola kvalitāte (40,8%).

Ekselence ir Latvijā ražots gardēžu saldējuma zīmols, kura gatavošanā tiek izmantots tikai labākās kvalitātes Latvijas piens un saldais krējums kombinācijā ar rūpīgi atlasītām dabīgām sastāvdaļām. Ekselence produktu klāstu šogad papildināja trīs jaunumi – izteikti krēmīgais Ekselence vaniļas plombīra saldējums uz kociņa, kas pārklāts ar maigu piena šokolādes un mandeļu-piena šokolādes glazūru, kā arī šīs vasaras favorītsaldējums – Rīgas Melnā Balzāma upeņu Ekselence saldējums lielajā vafeļu konusā. Ekselence produktu sortimentu veido 22 dažādi saldējumi.

Ekselence zīmols jau piecus gadus atbalsta Ekselence labāko 30 restorānu Latvijā saraksta tapšanu. Mīlētāko zīmolu tops tiek veidots, balstoties uz starptautiski radītas DDB Brand Capital zīmolu izpētes metodikas, kas adaptēta Latvijas tirgum. Pētījumā ik gadu tiek iekļauti vairāk nekā 1000 jautājumu par zīmoliem un auditorijas savstarpējām attiecībām, mediju lietošanas paradumiem, demogrāfiju un dzīvesstilu.

14.12.2017 11:33

ZĪMOLS BĒRNIEM RASĒNS AICINA ATTĪSTĪT SAVUS TALANTUS AR DIGITĀLU PLATFORMU PALĪDZĪBU

Piena pārstrādes uzņēmuma Food Union piena produktu zīmols Rasēns ir radījis divas aizraujošas digitālās platformas bērnu un jauniešu talantu attīstīšanai. “Rasēns Triku skola” platformā trikuskola.lv jaunieši ir aicināti attīstīt un parādīt savus talantus, sekojot Latvijā pazīstamu youtuberu un triku ekspertu piemēriem, savukārt Rasēns TV Youtube kanālā ikviens tā skatītājs var kļūt par reportieri, atklājot kādu interesantu un izglītojošu vietu jauniešiem.

Lasīt vairāk
05.12.2017 12:08

FOOD UNION INVESTĒS 11,1 MILJONU EIRO UN VEIDOS SVAIGO PIENA PRODUKTU IZCILĪBAS CENTRU

Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums “Food Union" investēs kopumā 11,1 miljonu eiro, lai tuvāko divu gadu laikā izveidotu svaigo piena produktu Izcilības centru. Izcilības centra izveide paredz jauna ražošanas ceha būvniecību 2 miljonu eiro apmērā, jaunu ražošanas iekārtu iegādi 2,85 miljonu eiro apmērā ar mērķi izstrādāt jaunus un inovatīvus produktus un paplašināt produktu piedāvājumu, kā arī visas ražošanas Rīgā koncentrāciju vienuviet, proti, AS “Rīgas piena kombināts” teritorijā. SIA “Rīgas piensaimnieks” ražošanas pārvietošanā uz AS “Rīgas piena kombināts” teritoriju un AS “Rīgas piena kombināts” esošās infrastruktūras modernizācijā tiks investēti 6,25 miljoni eiro.

Lasīt vairāk
16.11.2017 12:06

“KĀRUMS” GADU PIRMS LATVIJAS VALSTS SIMTGADES DĀVINA JUBILEJAS BIEZPIENA SIERIŅU

Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union par godu Latvijas valsts simtgadei gadu pirms tās klajā laiž iemīļotā zīmola Kārums jubilejas biezpiena sieriņu, kura iepakojums simbolizē Latvijas iedzīvotāju mīlestību pret Latviju un to, ka katrs cilvēks veido Latvijas valsti.

Lasīt vairāk
Vairāk jaunumu

Mediju kontaktpersona

Linda Mežgaile

As "Rīgas piena kombināts" sabiedrisko attiecību konsultante
 

linda.mezgaile@mmacomms.lv

T + 371 6724 0571

M + 371 2977 2050