Meklēt

Preses relīzes

Vakar, 28. septembrī, Mīlētāko zīmolu topa apbalvošanas ceremonijā tika pasniegtas balvas šī gada mīlētākajiem zīmoliem. Pakāpjoties par astoņām vietām, gardēžu saldējuma zīmols Ekselence šogad ierindojusies topa augstajā desmitajā vietā un vienlaikus kļuvusi par vienīgo plaša patēriņa pārtikas preču zīmolu pirmajā desmitniekā.

Zīmols Ekselence Mīlētāko zīmolu augstajā desmitajā pozīcijā tika ierindots pirmo reizi kopš topa veidošanas sākumiem. Zīmolu pētījuma rezultātos īpaši augstu tika novērtēta Ekselence zīmola kvalitāte (40,8%).

Ekselence ir Latvijā ražots gardēžu saldējuma zīmols, kura gatavošanā tiek izmantots tikai labākās kvalitātes Latvijas piens un saldais krējums kombinācijā ar rūpīgi atlasītām dabīgām sastāvdaļām. Ekselence produktu klāstu šogad papildināja trīs jaunumi – izteikti krēmīgais Ekselence vaniļas plombīra saldējums uz kociņa, kas pārklāts ar maigu piena šokolādes un mandeļu-piena šokolādes glazūru, kā arī šīs vasaras favorītsaldējums – Rīgas Melnā Balzāma upeņu Ekselence saldējums lielajā vafeļu konusā. Ekselence produktu sortimentu veido 22 dažādi saldējumi.

Ekselence zīmols jau piecus gadus atbalsta Ekselence labāko 30 restorānu Latvijā saraksta tapšanu. Mīlētāko zīmolu tops tiek veidots, balstoties uz starptautiski radītas DDB Brand Capital zīmolu izpētes metodikas, kas adaptēta Latvijas tirgum. Pētījumā ik gadu tiek iekļauti vairāk nekā 1000 jautājumu par zīmoliem un auditorijas savstarpējām attiecībām, mediju lietošanas paradumiem, demogrāfiju un dzīvesstilu.

06.09.2018 14:24

Food Union iegūst četras godalgas starptautiskajā pārtikas izstādē “Riga Food 2018”

Latvijas vadošā piena pārstrādes uzņēmuma Food Union ražotnes “Rīgas Piena kombināts”, “Rīgas piensaimnieks” un “Valmieras piens” starptautiskajā pārtikas izstādē “Riga Food 2018” ieguva četras godalgas par izcilas kvalitātes pārtikas produktiem, apliecinot uzņēmuma augstos kvalitātes standartus produktu pagatavošanā. Divas sudraba un divas bronzas medaļas piena produktu kategorijās ieguva biezpiena sieriņš Kārums ar mango, raudzētā piena dzēriens Lakto ar ābolu garšu, biezpiena krēms Kārums ar zemenēm un ērkšķogām un Limbažu piena kefīrs.

Lasīt vairāk
05.09.2018 13:59

Saldējuma zīmols Pols saņēmis ADWARDS 2018 apbalvojumu par labāko vides reklāmu

Šogad saldējums Pols ir iekarojis patērētāju sirdis ar asprātīgu, spilgti pamanāmu vides reklāmu “Nekad neesmu bijis vafelē”. To novērtēja ne vien iedzīvotāji visā Latvijā, bet arī radošās izcilības festivāla ADWARDS žūrija.

Lasīt vairāk
22.08.2018 16:53

Pērc Rasēns produktus un atbalsti Dr. Klaunu labdarības akciju “Smiekli ārstē!”

Sākusies ikgadējā labdarības akcija “Smiekli ārstē!”, kuras ietvaros tiek vākti līdzekļi, kas ļautu Dakteriem Klauniem turpināt darboties slimnīcās kopā ar mazajiem pacientiem tikpat aktīvi kā līdz šim. Food Union jau ceturto gadu pēc kārtas atbalsta akciju, ziedojot 1 eiro centu no katra iegādātā “Rasēna” produkta mazo pacientu priekam slimnīcās visā Latvijā. Akcija turpināsies līdz 2.oktobrim.

Lasīt vairāk
Vairāk jaunumu

Mediju kontaktpersona

Ērika Kirsone-Kriviņa 

As "Rīgas piena kombināts" sabiedrisko attiecību konsultante

erika.kirsone-krivina@mmacomms.lv

+371 26390540